Street food festival podruhé

Já prostě miluju tyhle akce! Sejde se hromada lidí na jednom místě a všichni ty lidi milujou jídlo. Foodies jojojo! A tak kolem sebe vlastně neslyšíte nic jiného než uspokojivé „aaach“. A všichni hromadně neřeší vlastně nic jinýho než jídlo, což je prostě super! Aspoň na chviličku :)

Mno jasně. Vyrazila jsem na street food festival se svým manželem. Plán byl vyrazit co nejdřív, takže kolem jedenácté jsme vcházeli do areálu. Už sem byla pěkně hladová, nemohla jsem se dočkat!

Tentokrát jsem ale vynechala sladké (omlouvám se všem! Sugar town vypadal lákavě, ale do mě už se prostě nevešel ani ždibík). Vysoká koncentrace asijské tématiky mě až trochu zarážela, ale why not? Kdo by ji neměl rád? :)

A tak sme začali u mé oblíbené Cheeries on Top , pak hned pokračovali rovnou na očekávanou bagetu Banh mi (ach bože! Ta byla) a závitky s avokádem. Pak děkuji i Real meat socieaty za super paštiku a Mašrtnici za skvělou topinku (nespletla sem to? :-) a pak následoval burger u Dish, klobáska u Čongrády, kuře na citronové trávě a ještě káva (doprovázená spoustou zajimavých a určitě super přínosných informací a uklidněním, že zase nejsem takovej kávovej blázen) aaaa už sem byla skoro plná ! :-) Odvalovala jsem se z výstaviště s falafelem v ruce a myslela jsem že ani nedojdu na metro.

Ale všechno bylo super! Všichni zúčastnění mají můj ohromný obdiv, že se do toho pustili. Bylo to perfektní. Nic, konec opakovaných řečí, fotky dole! :)

IMG_8301 IMG_8304 IMG_8310 IMG_8316 IMG_8317 IMG_8322 IMG_8328 IMG_8329 IMG_8331

Leave A Reply

Navigate