O mně

IMG_4961-2sm2Jmenuji se Petra Novotná a nejsem vyučená kuchařka, nejsem ani novinářka, ale jsem opravdová osoba s láskou k vaření. Jo a vlastně jsem hlavně máma, fotografka a teď už i blogerka a autorka knihy Vaříme s dětmi pro děti. A mám neodolatelnou touhu Vám ukázat, že vaření není, tak těžké, jak se někomu může zdát a že používání základních surovin, kvalitního masa, zeleniny a trochu i hlavy může nakonec víst k tomu, že budete ještě víc spokojeni, než si můžete myslet. Ono to jídlo opravdu dělá hodně.

… takže prostě vařím, peču a třeba griluju . A přesně to, na co mám chuť já, moje děti nebo můj muž. Někdy prostě jenom proto, že se potřebuju trochu zrelaxovat nebo vyzkoušet něco nového. Jsem švihlá a dokážu péct nebo vařit něco tolikrát za sebou, dokud se mi to nepodaří vyladit k dokonalosti. Proto si xkrát přečtete o tom, jak jsem kupovala vyzrálé maso, dělala pizzu doma v troubě, na grilu… I obyčejné brambory jsou pro mě výzva!

Je toho někdy hodně, nedokažu ten den prostě vůbec natáhnout a tak se někdy stane, že v záchvatu, kdy se rychle snažím sepsat recept, aby mi z hlavy úplně nevyskočil, a po nohou se mi plazí jeden z mých malých následovníků, na vás vybafne chyba. Prosím odpusťe mi ji.

Jsem ráda za každý Váš názor, radu nebo kritiku. Proto tu jsem, proto tu jste i Vy. Dejme prostě hlavy dohromady a uděláme svět jídla o trochu lepším ! Tak bych si to tedy přála v ideálním případě. Takže pište, diskutujte, ptejte se, ale hlavně…. VAŘTE! :)

Kuchařinka na facebooku

 

 

 

Navigate