Fresh bedýnky

Už po druhé v řadě jsem vyzkoušela Freshbedynky.cz a možná to teď bude vypadat zase jako reklama, ale nene. Poctivě jsem si každou bedýnku plně uhradila (a že to nebylo málo peněz) a otestovala (fajn testování!)

Žiji na menším městě a tak některé ze surovin jsou tu v podstatě nesehnatelné. I když avokádo, mango nebo koriandr jsou běžnou součástí nabídky místního hyper (super) marketu, něco mi občas prostě chybí. A navíc, já na to BIO prostě dám. Ne proto, že si myslím, že ta zelenina je lepší. Ne to fakt ne, ale hlavně proto, že mi prostě není úplně fuk co do země sypeme nebo co moje kuře jedlo nebo dělalo než si ho úspěšně rozporcuji k nedělnímu obědu (omlouvám se všem vegetariánům).

A tak proto ty Fresh bedýnky.

Funguje to asi tak, že si naplníte svoje „konto“ určitou částkou, kterou si vyberete z jasně daných (myslím, že jsou to 2000, 5000 a dál už mě to nezajímalo :-)) finančních částek a pak prostě a jednoduše vyberete bedýnku, něco k ní a šup. PPLko (v mém případě) vám vyhodí obrovskou bednu na práh domu. Částka se vám odečte až někdy v tuhle chvíli přebrání zboží, protože jak víte, každý kousek ovoce nebo zeleniny váží jinak a tak to prostě nejde řešit okamžitým odečtením (předpokládám).

Tak a pak už jenom rozbalujete, koukáte na ty mladý kokosy, krásný cibulky, grepy nebo krvavý pomeranče. A ze všeho máte obrovskou radost. A čtete si tu fakturu a tak nějak vás z toho velkého množství BIO nápisů hřeje u srdíčka. Teda nesmíte se kouknout vedle na ty ceny :-)) Ano zaplatíte o něco víc, než v tom už zmiňovaném hyper(super) marketu, ale za to pohodlí to prostě stojí.

A ještě jako super zakončení toho všeho vás potěší strašně moc příjemná smska o tom, jak se vám bedýnka líbila, co jste z ní uvařili nebo jestli nechcete něco ze slevy do té příští bedýnky. Čte někdo ty odpvoědi? Já na to totiž úplně normálně přátelsky odpovídám, tak doufám, že sem nenavázala konverzaci s nějakým automatem :) Ale co, i tak je to fajn. Osobní a příjemný.

Mínus? Přišel mi jeden (z pěti) totálně omlácený banán a fakt jedno hodně divný jablíčko. Ty jsem hodila do kompostu, no co už. Ale jestli za to můžou freshbedýnky nebo někdo z PPLka to fakt posoudit nedokážu.

Takže! To je konec reklamy :) Můžete se pokochat fotkama (neee fakt to neni reklama!) :)  Jo a mimochodem! Jezte víc ovoce a zeleniny a buďte zdráví! :)

P.S. (pro tým freshbedýnek) – nemohli by jste přidat ještě koriandr, perilu a nějaký ty asijský bylinky? :)

_MG_4083 _MG_4084 _MG_4091 _MG_4105

Leave A Reply

Navigate